Licencja na certyfikat SSL pozwala na korzystanie z szyfrowanego połączenia z systemem eKsięgowy za pomocą certyfikatu domeny eksiegowy.eu.

Licencja jest generowana na okres jednego roku. W celu zakupu lub przedłużenia licencji prosimy o kontakt z Help Office Sp. z o.o.
Aby sprawdzić, czy licencja na certyfikat SSL jest wykupiona i do kiedy, należy się zalogować do modułu administratora, a następnie wybrać kolejno "Licencja > Informacje o licencji".W nowym oknie odnajdujemy sekcję i sprawdzamy pola "Licencja na certyfikat SSL" oraz "Licencja na certyfikat SSL (ważność)".


Aby odświeżyć aktualny stan, należy kliknąć na przycisk .Jeśli ważność licencji na certyfikat jest krótsza niż 14 dni, to po zalogowaniu do systemu pojawi się komunikat:Po opłaceniu licencji na certyfikat i informacji zwrotnej od Help Office Sp. z o.o., że licencja została przedłużona, należy odświeżyć licencję dodatkowym przyciskiem
Ważność licencji na certyfikat pozwala zaktualizować certyfikat główny (więcej tutaj).

Jeżeli firma nie chce dalej korzystać z certyfikatu domeny eksiegowy.eu, może zmienić konfigurację serwera eKsięgowwy na nieszyfrowaną lub wykupić certyfikat na rynku komercyjnym i samodzielnie go skonfigurować.